CSM ADJUD a reușit o victorie importantă, astăzi, în deplasarea de la Onești împotriva celor de la Viitorul Oneşti.
FC Viitorul Onești – CSM Adjud 1946 0-2 final/ 0-1 la pauză.
⚽️ Emi Constantin- min. 43
⚽️ Alin Dascălu – min. 65
Golurile marcate de Emi Constantin (min. 43) și Alin Dascălu (min. 65) au adus un succes extrem de important, care menține echipa la 2 puncte peste Dacia Unirea Brăila și CSM se apropie la doar 1 punct de cei de la Viitorul Onești.

Sâmbăta viitoare pe CSM ADJUD 1946, o așteaptă un meci decisiv pe teren propriu, împotriva celor de la AFC 1919 Dacia Unirea Brăila.











CSM Adjud face apel la toți cei din zona Adjud, iubitori ai fotbalului şi suporteri ai CSM ADJUD 1946 să vină la stadion, deoarece în meciul de Sâmbătă se poate decide rămânerea echipei în Liga a 3a.
Sursa: CSM ADJUD 1946

